گزارش تصویری گزارش تصویری

سامان شهراه سامان شهراه

اخبار فرودگاه
۱۵ مرداد ۱۴۰۱

پيام تسليت مديرعامل شرکت فرودگاه ها بمناسبت تاسوعا و عاشوراي حسيني

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني را تسليت گفت.
۱۲ مرداد ۱۴۰۱

" باريکاني" به عنوان مديرکل جديد دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شرکت فرودگاهها منصوب شد

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي علي اصغر باريکاني را به عنوان مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل منصوب کرد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۱

مديرعامل شرکت فرودگاهها: اخبار غير دقيق، اعتماد مسافران هوايي را سلب مي کند

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در نشست هم انديشي ارتقاي سطح خدمات به مسافران هوايي، ساماندهي و کاهش تاخيرات پروازهاي داخلي، گفت: ما در صنعت هوانوردي به دنبال برقراري پرواز ايمن و حفظ آرامش مردم در سفر هستيم اما متاسفانه اخبار غير دقيق، باعث سلب اطمينان از مسافران هوايي مي شود.
۱۱ مرداد ۱۴۰۱

" نامداري" به عنوان مديرکل جديد دفتر برنامه و بودجه شرکت فرودگاهها منصوب شد

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي مهدي نامداري را به عنوان مديرکل دفتر برنامه و بودجه منصوب کرد.
۲۶ تير ۱۴۰۱

پيام مديرعامل شرکت فرودگاهها به مناسبت عيد سعيد غديرخم

معاون وزير، رئيس هيات و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن عيد ولايت را تبريک گفت.
۲۲ تير ۱۴۰۱

پيام مديرعامل شرکت فرودگاهها به مناسبت هفته حجاب و عفاف

معاون وزير، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي، هفته حجاب و عفاف و ياد و خاطره شهداي عفت و پاکدامني را گرامي داشت.
۱۸ تير ۱۴۰۱

پيام مديرعامل شرکت فرودگاهها به مناسبت روز عرفه و عيد قربان

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن روز عرفه و عيد سعيد قربان را تبريک گفت.
۱۱ تير ۱۴۰۱

دبير و رئيس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران، در حکمي مجيد داودي را با حفظ پست سازماني به عنوان دبير و رئيس ستاد اقامه نماز اين شرکت منصوب کرد.
۴ تير ۱۴۰۱

اکبر حسني باري مديرکل دفتر حراست و امنيت فرودگاهي شد

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، اکبر حسني باري را به عنوان مديرکل دفتر حراست و امنيت فرودگاهي منصوب کرد.
۱ تير ۱۴۰۱

پيام تبريک معاون وزير به مناسبت سالروز تاسيس شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، سي و يکمين سالروز تاسيس اين شرکت را تبريک گفت.
۲۸ خرداد ۱۴۰۱

افزايش پنج درصدي اعزام و پذيرش مسافر در ارديبهشت سال جاري

معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افزايش اعزام و پذيرش مسافر در ارديبهشت سال جاري خبرداد و گفت: اين آمار به نسبت ماه گذشته(فروردين) با افزايش پنج درصدي همراه بوده است.
۲۷ خرداد ۱۴۰۱

تقدير وزير راه و شهرسازي از اقدام شرکت فرودگاه‌ها/دستور رستم قاسمي به ارکان وزارت راه براي اقدام عملياتي در حمايت از شرکت‌هاي دانش بنيان

وزير راه و شهرسازي از اقدام شرکت
فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در اتکا به توان داخلي و فراخوان از شرکت‌هاي دانش‌بنيان فعال در صنعت فرودگاهي و هوانوردي تقدير کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۱

استقرار اکوسيستم پژوهش و فناوري صنعت فرودگاهي و هوانوردي در شرکت فرودگاه‌ها

معاون برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ضمن اعلام فراخوانِ اين شرکت براي شناسايي شرکت‌هاي دانش‌بنيانِ فعال در حوزه صنعت فرودگاهي و هوانوردي کشور از هدف‌گذاري براي استقرار اکوسيستم پژوهش و فناوري صنعت فرودگاهي و هوانوردي در سال ۱۴۰۱ در اين شرکت خبر داد.
۲۳ خرداد ۱۴۰۱

فراخوان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به شرکت هاي دانش بنيان

شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين از کليه شرکتهاي دانش بنيان، پژوهشکده ها، دانشگاهها و پارکهاي علم و فناوري فعال و توانمند در حوزه توليد و عرضه محصولات فرودگاهي و هوانوردي دعوت به همکاري کرد.
۲۱ خرداد ۱۴۰۱

زيرساخت هاي لازم در فرودگاه هاي عامل حج براي رفاه زائران فراهم است

معاون وزير و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: زيرساخت هاي لازم در فرودگاه هاي عامل حج جهت رفاه هرچه بيشتر زائران خانه خدا فراهم شده است.
۱۸ خرداد ۱۴۰۱

حج مظهر اتحاد امت اسلامي است؛ هيچ خللي به اتحاد مسلمانان نبايد وارد شود/ وظيفه سنگين دولت ميزبان تامين امنيت زائران و جلوگيري از تکرار فجايع گذشته است

رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز (چهارشنبه) در ديدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را ستون زندگي انسان و دربردارنده پيام‌ها و درس‌هاي مهمي براي ابعاد مختلف زندگي فردي و اجتماعي انسان دانستند و بر لزوم تأمين امنيت همه زائران بويژه زائران ايراني به عنوان مطالبه جدي جمهوري اسلامي از دولت ميزبان تأکيد کردند.
۱۳ خرداد ۱۴۰۱

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به مناسبت سالروز رحلت بنيانگذار انقلاب اسلامي

حميدرضا سيدي معاون وزير و رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن ايام ارتحال امام خميني(ره) و قيام پانزده خرداد را تسليت گفت و اظهار اميدواري کرد:
در روزهاي حساس قرن جديد که انقلاب اسلامي بيش از هميشه به هوشياري، بصيرت و حمايت مردم آگاه و غيور کشورمان نياز دارد، پشتيبان اين انقلاب خدايي باشيم تا ان‌شاالله آن را به دست صاحب امر؛ حضرت قائم(عج) برسانيم.
۱۰ خرداد ۱۴۰۱

سه عضو جديد هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها منصوب شدند

وزير راه و شهرسازي در احکام جداگانه‌يي، اعضاي جديد هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران را به مدت دو سال منصوب کرد.
۸ خرداد ۱۴۰۱

اعلام آماده باش وزير راه و شهرسازي به فرودگاه‌هاي کشور

وزير راه و شهرسازي ضمن اعلام آماده باش به فرودگاه‌هاي کشور گفت: از همين امروز بسترهاي لازم براي عمليات موفقيت آميز حج تمتع ايجاد شود.
۸ خرداد ۱۴۰۱

بيش از ۳۹ هزار زائر خانه خدا عازم سرزمين وحي مي‌شوند

مسئول عمليات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: 39 هزار و 620 زائر خانه خدا از 17 فرودگاه کشور به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.