خبر خبر

پيام مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران به مناسبت هفته بسيج؛
تحکيم وحدت ملي و مبارزه با هجمه‌هاي دشمنان با تکيه بر فرهنگ‌سازي نوين بسيج
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن روز بسيج مستضعفان را تبريک گفت و اظهار اميدواري کرد: هرروز بيش از گذشته شاهد تسري هوشمندانه اين تفکر در ميان آحاد جامعه باشيم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام سیاوش امیرمکری به این شرح است:

" بسیجى گل سرسبد خیل عظیم انقلاب و اسلام است. (مقام معظم رهبری)

از زمانی‌که امام خمینی(ره) با درایت بی‌نظیر خود، دستور تشکیل ارتش بیست میلیونی موسوم‌به "بسیج مستضعفین" را صادر نمودند، این یادگار ماندگار امام از جمله اساسی‌ترین عوامل در جهت خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان نظام بوده و هست.

بسیجی بودن درواقع یک ارزش و آمادگی برای دفاع از حق و پاسداری از آن است و در شرایط کنونی که هجمه‌های دشمنان قسم‌خورده میهن با ابزارهای رسانه‌ای و فرهنگی از هرسو روان است، بسیج و تفکر بسیجی می‌تواند با تکیه بر ابزارها و سلاح‌های نوین، نقش تعیین کننده‌ای در تحقق و تحکیم وحدت ملی و ارتقای مبادی حقوقی و تاریخی این اتحاد، ایفا کند.

▫️با این وصف، نتیجه کنش متقابل این ارگان فرهنگی در سطح جامعه که با ابزارهای ایجابی ممکن می‌شود، تحکیم سطح علایق و اعتقادات مردم به سرنوشت مشترک ایشان است.

▫️اینجانب، فرا رسیدن روز بسیج مستضعفان، موعد پاس‌داشت مقام این اسوه‌های دلاوری را تبریک می‌گویم و آرزومندم که در سایه الطاف الهی هرروز بیش از گذشته شاهد تسری هوشمندانه این تفکر در میان آحاد جامعه باشیم."

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد