خبر خبر

کنترلرهاي ترافيک هوايي؛ حافظان هميشه بيدار ايمني و صلابت بخش فضاي کشور
مديرکل کنترل ترافيک هوايي در پيامي به‌مناسبت روز جهاني مراقبت پرواز از کنترلرهاي ترافيک هوايي، به عنوان عوامل برقراري ايمني، نظم و بهره‌وري در صنعت حمل‌ونقل هوايي ياد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ در پیام امیرحسین صادقچه آمده است: "بی‌تردید کنترل و هدایت لحظه به لحظه هواپیماها در سطوح مختلف شبکه پیچیده راه‌های هوایی و مسیرهای ورودی و خروجی فرودگاه‌ها کاری بس شگرف و در خور تحسین است که به دست توانمند و با کفایت شما حافظان همیشه بیدار ایمنی و صلابت بخش فضای کشور محقق می‌گردد.

اقدامات مطلوب و هوشمندانه همکاران کنترل ترافیک هوایی همیشه به‌عنوان یکی از عوامل اساسی برقراری ایمنی، نظم و بهره‌وري در صنعت حمل‌ونقل هوايي کشور تحکیم‌بخش پایه‌ها و بنیان‌های جهاد اقتصادی صنعت بوده و موجبات اطمینان خاطر و اعتماد مضاعف نسبت به عملیات هوانوردی در کشور را فراهم می‌نماید.

 

اینجانب فرارسیدن بيستم اکتبر، روز جهانی کنترلرهای ترافیک هوایی را به تمامی شما همکاران عزیزم تبریک عرض نموده و لازم می‌دانم از اهتمام و تلاش‌های تک‌تک شما در رعایت استانداردهای بين‌المللي در تامین ایمنی فضای کشور قدردانی کرده و آرزو می‌نمایم که تمامی کنترلرهای کشور عزیزمان ایران در پناه خداوند متعال در خدمت‌گزاری به میهن اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران موفق و پیروز باشند. "

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد