خبر خبر

پيام تبريک سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها به مناسبت هفته دولت
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت، هفته دولت را فرصتي دانست تا نيروهاي خدوم دولت در تجديد پيمان با اين شهيدان رجايي و باهنر، افق‌هاي تازه‌اي از پيشرفت و توسعه را با همدلي به منصه ظهور برسانند و با تلاش علمي و عملي خود، زمينه‌هاي رشد و پيشرفت روزافزون کشور در عرصه هاي مختلف را رقم زنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه های و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری این پیام را با کلامی از حضرت علی (ع) آغاز کرده است: «کارها با آگاهی پیش می‌رود و عمل پاکیزه، هرگز بدون دانش صحیح به دست نمی‌آید.»

متن پیام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به این شرح است:

در این نخستین روزهای شهریوریادآور عروج مظلومانه خادمان صدیق انقلاب ، شهیدان رجایی و باهنر است که به‌نام «هفته دولت» در تاریخ این سرزمین ثبت گرديده.

 هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با این دو شهید بزرگوار، افق‌های تازه‌ای از پیشرفت و توسعه را با همدلی به منصه ظهور برسانند و با تلاش علمی و عملی خود، زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور در عرصه هاي مختلف را رقم زنند.

کارمندان پرتلاش در صنعت هوانوردي كشور نیز در راستای توجه به این تعهد و همدلی‌ها، همواره همت خود را برای اعتلای اهداف تحول  به کار بسته‌اند و حتی در شرایط سخت و پیچیده اپیدمی کروناویروس نیز سعی در انجام به موقع امور و وظایف خود داشته‌اند.

قطعا ارتقای هوانوردي كشور بدون تلاش‌ها و همراهی این قشر گرانقدر میسر نمی‌ گردد؛ همانگونه که موفقیت و تحقق اهداف هر مجموعه‌ای مرهون تلاش و توانمندی نیروهای ماهر، خلاق و مسئولیت‌پذیری است که می‌کوشند در حرکت هدفمند و گروهی به سوی اهداف تعیین‌شده، نقشی مؤثر ایفا کنند.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، هفته دولت و روز کارمند را به همه همکاران خدوم خود تبریک عرض نموده و برای همه آنان از درگاه حضرت احدیت سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد