خبر خبر

پيام اميرمکري به مناسبت فرارسيدن ايام عزاداري امام حسين (ع)
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن ماه محرم و ايام سوگواري سالار شهيدان را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران سیاوش امیرمکری در این پیام ضمن اشاره به فرازی از زیارت عاشورا «اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَ عَلَىالْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُاللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ» آورده است: « ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر و غلبه حق بر باطل است. حماسه عاشورا درواقع بزرگترین حماسه تاریخ است که بر پایه ایمان استوار به خدا، عدالت و آزادی رقم خورد و آنچنان فراگیر شد که جهانیان به نهضت و قیام امام حسین (ع) سر تعظیم فرود آوردند.»

وی افزوده است: «اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را به همه عاشقان و مریدان آن حضرت تسلیت عرض مینمایم و از خداوند متعال مسئلت دارم که با درک درسهای اخلاقی عاشورا وبه تاسی از سیره ائمه اطهار و پیامبر اکرم(ص) به آزادگی، ایستادگی، ظلمستیزی، ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی نائل شویم. با امید به اینکه از رهروان راستين نهضت حسينی باشیم و از تعزيت اين ايام برای بیداری و بصیرت دينی بهره جوييم، عزت و سربلندی اسلام و مسلمين را از ايزد منان خواستارم.»

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط