خبر خبر

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت عيد غدير
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن عيد بزرگ غدير را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: «الْحَمْدُلِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَالْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِالْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُالسَّلاَمُ. هجدهم ذیالحجه، روز عید غدیر از بزرگترین اعیاد شیعیان، نشانه امتداد ولایت نبوی و سالروز امامت مولود کعبه حضرت علی(ع) است.»

وی از غدیر به عنوان فصل الخطاب هدایت یاد کرده و افزوده است: «غدیر يک مكان محدود نيست، بلكه در وجدان و قلب همه شیعیان راستین، نبض حیات حقیقت و الگوی حفظ وفاق و وحدت اسلامی است؛ و زهی سعادت كه ما با غدير آشناييم و به آن مهر میورزيم. در پیشگاه آفریدگار هستینیز اهمیت این روز بزرگ بهموجب آن است که به فرمان او، پیامآورش مدال پیشوایی و رهبری راستین را در این روز بزرگ بر سینه علی(ع) نشاند و او را بهعنوان امیر و امام و سررشتهدار دین و دنیای مردم برگزید.

اینجانب، به پاس خجستگی این عید شریف و به شکرانه آغاز ولایت مولیالموحدین و امامالعارفین، این روز بزرگ رابه مردم شریف ایران و همکاران گرانقدر خود در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران تبریک و تهنیت عرض مینمایم و از پروردگار متعال توفیق اقتدا به سنت نبوی و سیره علوی و همچنین درک پیامهای معنوی غدیر را مسئلت دارم. خجسته باد پیوند «نبوت» و «امامت» در نقطه اوجى به نام غدیر خم که غدیر، گره محکمى در رشته دیانت است.»

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط